Trump Towers Kule:1 Kat:18

Şişli / İstanbul / Türkiye

Listeleri Karşılaştır

Montenegeroda oturum izni

  • Ağustos 15, 2018
  • Blog
  • 0

Global dünyaya yelken açmak ve Avrupalı bir yaşama kavuşmak isteyen yatırımcılar Montenegroda oturum izni alarak amaçlarına giden yolda doğru adımı atıyorlar. AB’ ye girişte ivme kazanan protokollerde son aşamaya gelmiştir. Bu özelliği ile yatırımcıları kendisine çeken fırsatlar içeren dönem içerisinde yatırımcılara kapılarını açıyor.

Nova Realty Montenegro oturum izni işlemlerinde uzman ekibi ile hizmet vererek işlemleri kusursuz şekilde yürütüyor. Verilen hizmetlere tüm detayları planlayan kadro, tüm sorulara aydınlığa kavuşturtarak süreci yürütüyor.  Yatırım yapmak isteyene herkesi gerekli şartları taşımları halinde kapılarını açan Montenegro gayrimenkul yatırım ya da Montenegro şirket kurulumu ile Montenegro oturum izni veriyor. Oturum izin alım sürecinde yatırımcıyı havalimanında karşılayan ekip konaklama ve diğer ihtiyaçları karşılayan ekip, 5-7 gün içinde şirket tescilini gerçekleştirmektedir. Şirket tescili sonrası 10 gün içinde şirket kuruluşu tamamlanarak oturma ve çalıma izinleri tamamlanmış olmaktadır.  Aynı soy ismi taşıyan 18 yaş altı çocuklar, anne baba ve eşler için de oturma izni alınmaktadır. Kişi sayısına göre maliyet tablosu değişirken diğer detayalar uzman danışmanlarca detaylı şekilde başvurucuya aktarılmaktadır.

Limited şirket kurulumu için 1 Euro sermaye yeterli olan Montenegro AB’ye girmesine çok kısa bir süre kalması yönü ile yatırımcıları cezbetmektedir. Diğer Avrupa ülkelerine göre çok yüksek meblağlara yapılan benzer yatırım Montenegro’ da çok daha cüzi sayılabilecek miktarlara yapılarak henüz yatırım yapılma alamsında kazanç sağlanmaktadır. Oturum izninden aile bireylerinin yararlanmasına izin veren kişi başı ek maliyet oluşturarak bu işlemleri onaylamaktadır. Oturum iznini kalıcı oturum iznine dönüştürmeye de hak tanıyan Montenegro 5 yıl devamı ikamet edildiği takdirde kalıcı kamet alınabilmektedir. 2006 yılında kurulan ve genç bir ülke olmasına karşın şu an yürüttüğü işlemler Montenegro oturum izni ve daimi otur izni vermektedir.

Montenegroda oturum izni almak isteyenler çok sayıda fırsat sunan Montenegro şirket kurulumu yapmak isteyenlerde yatırımcılara ikamet şart istemiyor. AB’ye girme sürecinde Kopenhag kriterleri ile uyumlu şekilde kendi hukuki zeminini oluşturan Montenegro başvuranların hukuki haklarını Kopenhag kriterlerine göre korumakta ve onlara güvence vermektedir.

İlgili Mesajlar

Montenegro’da Gayrimenkul Yatırımı

Montenegro’da gayrimenkul yatırımı yaparak oturum izni fırsatına sahip olun. Ailenizle...

Devamını oku
  • Blog

Montenegroda oturum almak

Montenegroda oturum almak isteyenlere kusursuz hizmet veren Nova Realty Montenegro oluşturduğu...

Devamını oku
  • Blog

Montenegro oturma izni

Montenegro oturma izni Montenegro oturma izni alarak Avrupa yelken açmak ve global pazarda...

Devamını oku

Tartışmaya Katıl

WhatsApp chat