Trump Towers Kule:1 Kat:18

Şişli / İstanbul / Türkiye

Fiyat aralığı: itibaren için

Listeleri Karşılaştır

Avrupa’da bir işletmeniz olsun!

Montenegro’nun ekonomisi, tarım, hayvancılık, inşaat, turizm ve servis sektörüne dayalıdır. Her geçen yıl daha çok turist alan Montenegro’da restoran, gayrimenkul ve diğer turistik odaklı her türlü endüstri güvenli bir yatırım aracıdır. İşçi maliyetleri diğer Avrupa ülkelerine göre çok ucuzdur. Maliyetler ucuz olduğundan da iş kurmak çok avantajlıdır. Montenegro’da asgari ücret sadece198 €’dur.

Açık ekonomisi ile istikrarlı demokrasi modern Montenegro’da.

Bazı sektörlerde yeni iş kuranlara; vergilerde düşük başlangıç sınırları sunulmakta, güvenli mal-mülk hakları verilmekte, rekabet edecek ücretlerle işgücü imkanı sağlanmaktadır. Montenegro’da başı çeken turizm endüstrisindeki ekonomik canlılık, kuvvetli bir gelişme göstermiş, geçtiğimiz yıllarda 3,5 milyar € ile yabancı yatırımcıyı ülkeye çekmiştir.

Dünya’nın her yerine düşük vergi ile fatura kesin!

Vergilerin inanılmaz düşük olduğu Montenegro’daki şirketinizden bütün dünyaya fatura kesebildiğiniz gibi sadece %9 kurumlar vergisi ödeyin.

Şirketinizi Türkiye’den yönetin!

Montenegro yasalarına göre kurulacak şirketin ticari faaliyet göstermesine gerek yoktur. Şirketiniz kurulduktan sonra yıl içinde sosyal sigortalarınızın düzenli ödenmesi, mali müşavir ve muhasebeci tarafından şirketiniz muhasebesinin düzgün tutulması, şirketinizin yaşaması, oturma ve çalışma müsaadelerinizin devamı için yeterlidir.

Tamamen Avrupalı olmak!

Şirket 5 yıl açık kaldıktan sonra oturma ve çalışma müsaadeleriniz bugün kazanılmış bir hak olarak 5.yıl’ın sonunda kalıcı hale gelir. İş yapmıyorsanız, fatura kesmiyorsanız isterseniz 5 yıl sonra şirketinizi kapatabilirsiniz.

Geleceğinizi ailenizle kurun!

Montenegro’da oturma ve çalışma müsaadelerinizi alırsanız, sadece eşiniz ve çocuklarınız değil, anne ve babanız da bu haktan yararlanarak Avrupalı olurlar.

10 GÜNDE AVRUPALI OLUN!

Montenegro’da şirket kurun, sadece 10 günde oturma ve çalışma müsaadelerinizi alalım, Avrupalı olun!

WhatsApp chat